Woody Allen Favorites
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Zelig | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Manhattan | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Play It Again, Sam | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Annie Hall | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Everything You Always Wanted to Know About Sex* But Were Afraid to Ask | 3.0/4 | 2.7/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Zelig | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Manhattan | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Play It Again, Sam | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Annie Hall | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Everything You Always Wanted to Know About Sex* But Were Afraid to Ask | 3.0/4 | 2.7/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |