Top Action Movie List by CrazyCritic

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Predator (1987) 3.5/4 3.0/4
2. Die Hard 3.5/4 3.3/4
3. Terminator 2: Judgement Day 3.0/4 3.2/4
4. Total Recall (1990) 3.5/4 2.9/4
5. Die Hard: With a Vengeance 3.0/4 2.9/4
6. Aliens 3.0/4 3.3/4
7. Starship Troopers 3.0/4 2.7/4
8. True Lies 2.5/4 2.8/4
9. Rocky IV 3.5/4 2.6/4
10. Battle Royale ( Batoru rowaiaru ) 3.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name