Top Musical Movie List by CrazyCritic

Top Musical

# Movie Title Rating Overall Add
1. Aladdin (1992) 4.0/4 3.1/4
2. Grease 2.5/4 2.9/4
3. The Wizard of Oz (1939) 4.0/4 3.2/4
4. Willy Wonka & the Chocolate Factory 2.5/4 3.1/4
5. Singin' in the Rain 3.5/4 3.2/4
6. The Sound of Music 3.5/4 3.1/4
7. The Rocky Horror Picture Show 2.5/4 2.8/4
8. 42nd Street 3.0/4 2.6/4
9. The Nightmare Before Christmas 3.0/4 3.1/4
10. Moulin Rouge (2001) 3.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name