Worst All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Shrek 2 | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Elizabeth: The Golden Age | 0.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Delta Farce | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 4. | Date Movie | 0.5/4 | 1.1/4 | |
| 5. | Rendition | 0.5/4 | 2.5/4 | |
| 6. | Bewitched (2005) | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 7. | Quantum of Solace | 0.5/4 | 2.6/4 | |
| 8. | Punch Drunk Love | 0.5/4 | 2.8/4 | |
| 9. | Inglourious Basterds (2009) | 0.5/4 | 3.2/4 | |
| 10. | The Love Guru | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 11. | Southland Tales | 0.5/4 | 2.1/4 | |
| 12. | Norbit | 0.5/4 | 1.5/4 | |
| 13. | Meet the Spartans | 0.5/4 | 1.2/4 | |
| 14. | Office Space | 1.0/4 | 3.1/4 | |
| 15. | You Don't Mess with the Zohan | 1.0/4 | 1.8/4 |



