Top War
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Spartacus | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Henry V (1989) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | All Quiet on the Western Front (1930) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Paths of Glory | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Kelly's Heroes | 4.0/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Spartacus | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Henry V (1989) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | All Quiet on the Western Front (1930) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Paths of Glory | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Kelly's Heroes | 4.0/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |