Top Romance
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Casablanca | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Romeo and Juliet (1968) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Roman Holiday | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Random Harvest | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | The Princess Bride | 4.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Casablanca | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Romeo and Juliet (1968) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Roman Holiday | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Random Harvest | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | The Princess Bride | 4.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |