Top Musical
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Moulin Rouge (2001) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | The King and I (1956) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Gigi (1958) | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Victor/Victoria | 3.0/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Moulin Rouge (2001) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | The King and I (1956) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Gigi (1958) | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Victor/Victoria | 3.0/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |