Strong Women
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Alien | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Terminator | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Kill Bill: Volume 1 | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Inglourious Basterds (2009) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Descent (2006) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Underworld (2003) | 2.5/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Alien | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Terminator | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Kill Bill: Volume 1 | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Inglourious Basterds (2009) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Descent (2006) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Underworld (2003) | 2.5/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |