2010
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Anvil! The Story of Anvil | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | The Wrestler (2008) | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Grizzly Man | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Wave, The ( Welle, Die ) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Avatar | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Zodiac (2007) | 3.5/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Anvil! The Story of Anvil | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | The Wrestler (2008) | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Grizzly Man | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Wave, The ( Welle, Die ) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Avatar | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | Zodiac (2007) | 3.5/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |