Top Movie List by jbaxter1208

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Usual Suspects 4.0/4 3.3/4
2. The Fifth Element N/A 2.9/4
3. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
4. Gladiator (2000) 3.5/4 3.2/4
5. Up (2009) 3.5/4 3.3/4
6. 300 3.5/4 2.9/4
7. The Bourne Identity (2002) 3.5/4 3.1/4
8. Batman Begins 3.5/4 3.1/4
9. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
10. Mystic River 3.0/4 3.1/4
11. Catch Me if You Can 3.5/4 3.1/4
12. The Last Samurai 3.5/4 2.8/4
13. Little Miss Sunshine 3.0/4 3.1/4
14. X-Men 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name