Top Movie List by zibetkatze

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 4.0/4 3.1/4
2. American Beauty 3.5/4 3.1/4
3. No Country for Old Men 3.0/4 3.2/4
4. It's a Wonderful Life 3.5/4 3.3/4
5. Good Will Hunting 3.0/4 3.2/4
6. Inglourious Basterds (2009) 3.0/4 3.2/4
7. Avatar 3.0/4 3.0/4
8. Persepolis 4.0/4 3.0/4
9. Little Miss Sunshine 3.0/4 3.1/4
10. V for Vendetta 3.0/4 3.0/4
11. Paris, Je T'aime 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name