Top Fantasy
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Black Panther (2018) | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Big Fish (2003) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Odd Life of Timothy Green | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Prince of Persia: The Sands of Time | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Maleficent | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 6. | King Arthur: Legend of the Sword | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 7. | Cirque du Freak: The Vampire's Assistant | 2.5/4 | 2.3/4 | |
| 8. | The Kid Who Would Be King | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 9. | Clash of the Titans (2010) | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 10. | Wrath of the Titans | 2.0/4 | 2.4/4 | |
| 11. | Oz the Great and Powerful | 2.5/4 | 2.5/4 | |
| 12. | The Twilight Saga: Eclipse | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 13. | Mirror Mirror | 2.5/4 | 2.1/4 | |
| 14. | Sucker Punch | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 15. | The Sorcerer's Apprentice | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 16. | Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief | 2.0/4 | 2.4/4 | |
| 17. | Beastly | 2.0/4 | 2.4/4 | |
| 18. | Constantine | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 19. | Dracula Untold | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 20. | Conan the Barbarian (2011) | 1.5/4 | 2.2/4 |
Recent Comments
annakinema - wrote on 07/02/10 at 11:03 AM CT
The Twilight Saga: Eclipse Review comment
Robert Pattinson
"Still Robbing Our Hearts!"
http://www.thecinemasource.com/blog/interviews/robert-pattinson-interview-for-twilight-saga-eclipse/




