Top Horror Movie List by Rod

Top Horror

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Killing of a Sacred Deer 3.0/4 3.1/4
2. Let Me In 3.0/4 2.9/4
3. Get Out (2017) 3.0/4 3.2/4
4. World War Z 3.0/4 2.8/4
5. Doctor Sleep 2.5/4 3.1/4
6. A Nightmare on Elm Street (2010) 2.5/4 2.2/4
7. The Visit (2015) 2.5/4 2.4/4
8. Gretel & Hansel 2.5/4 2.6/4
9. Carrie (2013) 2.0/4 2.3/4
10. Suspiria (2018) 2.5/4 2.7/4
11. Silent Hill: Revelation 3D 2.0/4 2.2/4
12. Warm Bodies 2.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name