Worst Horror
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Box (2009) | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 2. | The Stepfather (2009) | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 3. | The House of the Devil (2009) | 1.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Daybreakers | 2.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | The Purge: Anarchy | 1.5/4 | 2.5/4 | |
| 6. | The Reaping | 2.0/4 | 2.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Box (2009) | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 2. | The Stepfather (2009) | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 3. | The House of the Devil (2009) | 1.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Daybreakers | 2.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | The Purge: Anarchy | 1.5/4 | 2.5/4 | |
| 6. | The Reaping | 2.0/4 | 2.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |