C by Wajiha

C

# Movie Title Rating Overall Add
1. City of God ( Cidade de Deus ) 1.5/4 3.3/4
2. Crash (2005) 3.0/4 2.9/4
3. Con Air 1.5/4 2.8/4
4. Candyman (1992) 2.5/4 2.5/4
5. Child's Play (1988) 2.5/4 2.6/4
6. Child's Play 2 3.0/4 2.3/4
7. Child's Play 3 2.0/4 2.0/4
8. Castle in the Sky ( Tenkû no shiro Rapyuta ) 2.5/4 3.1/4
9. Commando (1985) 2.0/4 2.6/4
10. Cry Wolf (2005) 2.0/4 1.9/4
11. Casper 2.0/4 2.4/4
12. Click 1.5/4 2.3/4
13. Cellular 3.5/4 2.4/4
14. Charlie's Angels (2000) 1.5/4 2.1/4
15. Cliffhanger (1993) 3.0/4 2.6/4
16. City of Angels 3.0/4 2.4/4
17. Congo 3.0/4 1.9/4
18. Curdled 3.0/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name