Top Action Movie List by StigX69

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Die Hard 4.0/4 3.3/4
2. Lethal Weapon 4.0/4 3.0/4
3. The Matrix 4.0/4 3.2/4
4. Rambo 4.0/4 2.7/4
5. Goldeneye 4.0/4 2.8/4
6. The Terminator 4.0/4 3.1/4
7. Commando (1985) 3.5/4 2.6/4
8. Predator (1987) 4.0/4 3.0/4
9. Wanted (2008) 4.0/4 2.7/4
10. Mission: Impossible III 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name