Favorite Disney Films
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Fox and the Hound | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Pinocchio (1940) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Lion King (1994) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Beauty and the Beast (1991) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Peter Pan (1953) | 4.0/4 | 2.9/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Fox and the Hound | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Pinocchio (1940) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The Lion King (1994) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Beauty and the Beast (1991) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Peter Pan (1953) | 4.0/4 | 2.9/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |