Top Documentary
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Man on Wire | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Grizzly Man | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | King of Kong: A Fistful of Quarters | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Fog of War | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Super Size Me | 3.5/4 | 2.8/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Man on Wire | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Grizzly Man | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | King of Kong: A Fistful of Quarters | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Fog of War | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Super Size Me | 3.5/4 | 2.8/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |