Actress - Glenn Close
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Air Force One | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | The Big Chill | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Fatal Attraction | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | The Stepford Wives (2004) | 4.0/4 | 2.2/4 | |
| 5. | The World According to Garp | 3.0/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Air Force One | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | The Big Chill | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Fatal Attraction | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | The Stepford Wives (2004) | 4.0/4 | 2.2/4 | |
| 5. | The World According to Garp | 3.0/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |