Top Drama
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Life as a House | 2.5/4 | 2.5/4 | |
| 2. | Big Fish (2003) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Driving Lessons | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Just a Dream | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Local Boys | 2.5/4 | 2.8/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Life as a House | 2.5/4 | 2.5/4 | |
| 2. | Big Fish (2003) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Driving Lessons | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Just a Dream | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Local Boys | 2.5/4 | 2.8/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |