Actors: Bruce Willis by ryanyorke

Actors: Bruce Willis

# Movie Title Rating Overall Add
1. Pulp Fiction 3.5/4 3.4/4
2. Die Hard 3.5/4 3.3/4
3. 12 Monkeys 3.5/4 3.1/4
4. The Sixth Sense 3.5/4 3.2/4
5. Sin City 3.5/4 3.0/4
6. Die Hard: With a Vengeance 3.0/4 2.9/4
7. Planet Terror 3.0/4 2.6/4
8. Die Hard 2: Die Harder 3.0/4 2.7/4
9. The Fifth Element 3.0/4 2.9/4
10. Lucky Number Slevin 3.0/4 2.8/4
11. Alpha Dog 2.5/4 2.7/4
12. Hart's War 2.5/4 2.4/4
13. Unbreakable 2.5/4 2.8/4
14. Live Free or Die Hard 2.5/4 2.9/4
15. Armageddon 2.5/4 2.6/4
16. The Siege (1998) 2.5/4 2.4/4
17. Red (2010) 2.5/4 2.9/4
18. Four Rooms 2.5/4 2.6/4
19. The Last Boy Scout 2.5/4 2.7/4
20. Tears of the Sun 2.5/4 2.6/4
21. The Kid (2000) 2.5/4 2.2/4
22. 16 Blocks 2.0/4 2.5/4
23. Hostage (2005) 2.0/4 2.6/4
24. The Jackal (1997) 2.0/4 2.4/4
25. Mercury Rising 2.0/4 2.3/4
26. Last Man Standing 2.0/4 2.5/4
27. The Whole Nine Yards 2.0/4 2.5/4
28. Assassination of a High School President 2.0/4 2.5/4
29. Perfect Stranger (2007) 1.5/4 1.8/4
30. Color of Night 1.5/4 2.3/4
31. Breakfast of Champions 1.5/4 1.5/4
32. Surrogates (2009) 1.5/4 2.5/4
33. The Whole Ten Yards 1.5/4 1.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name