Actors: Christian Bale by ryanyorke

Actors: Christian Bale

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Dark Knight Rises 4.0/4 3.4/4
2. The Dark Knight 3.5/4 3.4/4
3. The Prestige (2006) 3.5/4 3.1/4
4. The Fighter (2010) 3.5/4 3.1/4
5. Batman Begins 3.0/4 3.1/4
6. Rescue Dawn 3.0/4 2.8/4
7. 3:10 to Yuma (2007) 3.0/4 3.0/4
8. Terminator Salvation 2.5/4 2.6/4
9. American Psycho 2.5/4 3.0/4
10. Harsh Times 2.0/4 2.5/4
11. The Machinist 2.5/4 2.9/4
12. Shaft (2000) 2.0/4 2.3/4
13. Laurel Canyon 2.0/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name