Top 2004 by Louise Ratched

Top 2004

# Movie Title Rating Overall Add
1. Bukowski: Born Into This 4.0/4 2.8/4
2. Million Dollar Baby (2004) 4.0/4 3.1/4
3. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
4. Man on Fire (2004) 4.0/4 2.9/4
5. Collateral 3.5/4 2.9/4
6. Word Wars 3.5/4 3.0/4
7. Ray 3.0/4 3.0/4
8. Super Size Me 4.0/4 2.8/4
9. The Manchurian Candidate (2004) 4.0/4 2.7/4
10. Meet the Fockers 3.0/4 2.5/4
11. Aileen: Life and Death of a Serial Killer 3.5/4 3.0/4
12. Ladder 49 3.5/4 2.6/4
13. The Stepford Wives (2004) 3.5/4 2.2/4
14. What the #$*! Do We (K)now!? ( What the Bleep Do We Know? ) 4.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name