Top Sport Movie List by Louise Ratched

Top Sport

# Movie Title Rating Overall Add
1. Remember the Titans 4.0/4 3.1/4
2. Million Dollar Baby (2004) 4.0/4 3.1/4
3. Field of Dreams 3.5/4 2.9/4
4. Rudy 3.0/4 2.8/4
5. A League of Their Own 3.0/4 2.9/4
6. Any Given Sunday 4.0/4 2.7/4
7. Brian's Song 4.0/4 3.0/4
8. Coach Carter 3.5/4 2.7/4
9. The Color of Money 4.0/4 2.8/4
10. The Back Nine 4.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name