2007 Movies I Saw by Spielbergian

2007 Movies I Saw

# Movie Title Rating Overall Add
1. No Country for Old Men 3.0/4 3.2/4
2. The Bourne Ultimatum 3.5/4 3.2/4
3. There Will Be Blood 3.0/4 3.1/4
4. Ratatouille 2.0/4 3.1/4
5. 300 3.5/4 2.9/4
6. 3:10 to Yuma (2007) 3.5/4 3.0/4
7. Harry Potter and the Order of the Phoenix 3.0/4 3.0/4
8. The Transformers (2007) 1.5/4 2.8/4
9. Live Free or Die Hard 3.0/4 2.9/4
10. I Am Legend 2.5/4 2.8/4
11. Enchanted 1.5/4 2.8/4
12. The Simpsons Movie 2.5/4 2.7/4
13. The Last Mimzy 2.0/4 2.6/4
14. Bridge to Terabithia 2.5/4 2.8/4
15. The Great Debaters 3.0/4 2.9/4
16. Disturbia 2.5/4 2.7/4
17. Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2.5/4 2.7/4
18. Meet the Robinsons 2.0/4 2.8/4
19. National Treasure: Book of Secrets 2.5/4 2.6/4
20. Surf's Up 2.0/4 2.7/4
21. The Bucket List 3.0/4 2.7/4
22. Bee Movie 1.0/4 2.4/4
23. Martian Child 2.0/4 2.5/4
24. The Golden Compass 2.0/4 2.3/4
25. Spider-Man 3 2.5/4 2.5/4
26. Shrek the Third 2.0/4 2.4/4
27. The Astronaut Farmer 1.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name