Top Movie List by safari kate

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 4.0/4 3.3/4
2. Lord of the Rings: The Two Towers 4.0/4 3.3/4
3. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
4. Pan's Labyrinth ( laberinto del fauno, El ) 4.0/4 3.2/4
5. The Princess Bride 3.5/4 3.2/4
6. Stardust (2007) 3.5/4 2.9/4
7. Serenity (2005) 4.0/4 3.0/4
8. Monty Python and the Holy Grail 3.5/4 3.2/4
9. Bridge to Terabithia 3.5/4 2.8/4
10. V for Vendetta 3.5/4 3.0/4
11. Ocean's Eleven (2001) 3.5/4 3.0/4
12. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 3.5/4 3.1/4
13. The Fifth Element 3.5/4 2.9/4
14. The Matrix 3.5/4 3.2/4
15. The Rocky Horror Picture Show 3.5/4 2.8/4
16. Clue 3.5/4 2.9/4
17. Office Space 3.5/4 3.1/4
18. Spaceballs 3.5/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name