Actor - Michael Douglas
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Wall Street: Money Never Sleeps | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 2. | The Star Chamber | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 3. | Wall Street | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Coma | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Disclosure | 3.5/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Wall Street: Money Never Sleeps | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 2. | The Star Chamber | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 3. | Wall Street | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Coma | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Disclosure | 3.5/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |