Actor - Morgan Freeman by Lena Younger

Actor - Morgan Freeman

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
2. Million Dollar Baby (2004) 4.0/4 3.1/4
3. Amistad 4.0/4 2.9/4
4. Outbreak 4.0/4 2.7/4
5. Lean on Me 4.0/4 2.9/4
6. Deep Impact 4.0/4 2.4/4
7. Driving Miss Daisy 4.0/4 2.9/4
8. Glory (1989) 4.0/4 3.1/4
9. Evan Almighty 3.5/4 2.2/4
10. March of the Penguins ( marche de l'empereur, La ) 4.0/4 2.9/4
11. The Bucket List 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name