Raimi vs Ramis by Topher

Raimi vs Ramis

# Movie Title Rating Overall Add
1. Ghostbusters (1984) 3.0/4 3.1/4
2. Spider-Man 3.0/4 2.9/4
3. The Evil Dead (1983) 3.5/4 3.0/4
4. Drag Me to Hell 3.0/4 2.7/4
5. Groundhog Day 3.0/4 3.0/4
6. Spider-Man 2 3.0/4 2.9/4
7. Army of Darkness 3.0/4 3.0/4
8. Spider-Man 3 2.0/4 2.5/4
9. Evil Dead 2 2.5/4 3.1/4
10. National Lampoon's Animal House N/A 3.0/4
11. Ghostbusters 2 2.0/4 2.5/4
12. Bedazzled (2000) 1.5/4 2.1/4
13. Caddyshack N/A 3.0/4
14. National Lampoon's Vacation 1.5/4 2.9/4
15. Darkman (1990) 1.5/4 2.5/4
16. Multiplicity 1.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name