Movies that need to be destroyed
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Wanted (2008) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Hot Tub Time Machine | 0.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Splice | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 4. | Smokey and the Bandit III | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 5. | Open Water | 0.5/4 | 2.3/4 | |
| 6. | Open Water 2: Adrift | 0.5/4 | 2.1/4 | |
| 7. | Speed 2: Cruise Control | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 8. | Carriers | N/A | 2.2/4 | |
| 9. | Highlander: The Source | 0.5/4 | 1.1/4 | |
| 10. | High School Musical | 0.5/4 | 2.0/4 | |
| 11. | High School Musical 2 | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 12. | High School Musical 3: Senior Year | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 13. | Highlander: Endgame | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 14. | The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning | 0.5/4 | 1.9/4 | |
| 15. | Stop! Or My Mom Will Shoot | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 16. | Christmas with the Kranks | 0.5/4 | 1.7/4 | |
| 17. | Friday the 13th (2009) | 0.5/4 | 2.1/4 | |
| 18. | Leonard Part 6 | 0.5/4 | 1.0/4 | |
| 19. | Inspector Gadget 2 | 1.0/4 | 1.4/4 | |
| 20. | Poltergeist III | 1.0/4 | 1.9/4 | |
| 21. | RoboCop3 | 1.0/4 | 1.4/4 | |
| 22. | Eragon | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 23. | Hannibal Rising | 1.5/4 | 2.0/4 | |
| 24. | Doogal | 0.5/4 | 1.8/4 |



