Top Musical
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Last Waltz (1978) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Rush: Beyond the Lighted Stage | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Festival Express | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Dont Look Back ( Don't Look Back ) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | The Kids Are Alright | 4.0/4 | 2.7/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Last Waltz (1978) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Rush: Beyond the Lighted Stage | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Festival Express | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Dont Look Back ( Don't Look Back ) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | The Kids Are Alright | 4.0/4 | 2.7/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |