Top Animation
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Akira | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Fantasia | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Toy Story | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Spirited Away ( Sen to Chihiro no kamikakushi ) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Snow White and the Seven Dwarfs | 3.5/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Akira | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Fantasia | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Toy Story | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Spirited Away ( Sen to Chihiro no kamikakushi ) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Snow White and the Seven Dwarfs | 3.5/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |