Movies I've Seen by Mostafa Razavi

Movies I've Seen

# Movie Title Rating Overall Add
1. 8 Mile 3.5/4 2.6/4
2. 9 Songs 2.5/4 2.0/4
3. 9 2.5/4 2.8/4
4. 21 Grams 3.0/4 2.9/4
5. 21 3.0/4 2.7/4
6. 28 Days Later 3.0/4 3.0/4
7. 28 Weeks Later 3.0/4 2.7/4
8. 2001: A Space Odyssey 3.5/4 3.1/4
9. 2012 3.5/4 2.5/4
10. A Beautiful Mind 4.0/4 3.1/4
11. A Bug's Life 3.5/4 2.9/4
12. A Clockwork Orange 3.5/4 3.1/4
13. Adventureland 2.5/4 2.6/4
14. A History of Violence 3.5/4 3.0/4
15. Alice in Wonderland (2010) 3.5/4 2.6/4
16. American Pie 3.5/4 2.8/4
17. American Pie 2 3.5/4 2.4/4
18. American Wedding 3.5/4 2.3/4
19. Angels & Demons 2.5/4 2.6/4
20. A.I. Artificial Intelligence 4.0/4 2.7/4
21. Atonement (2007) 2.5/4 2.9/4
22. Austin Powers in Goldmember 4.0/4 2.3/4
23. Austin Powers: International Man of Mystery 4.0/4 2.8/4
24. Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 4.0/4 2.5/4
25. Avatar 4.0/4 3.0/4
26. Bad Boys (1995) 3.5/4 2.6/4
27. Bad Boys II 3.5/4 2.5/4
28. Batman & Robin 3.0/4 1.3/4
29. Batman (1989) 3.5/4 2.9/4
30. Batman Begins 3.5/4 3.1/4
31. Batman Forever 3.0/4 2.1/4
32. Batman Returns 3.0/4 2.7/4
33. Beauty and the Beast (1991) 3.0/4 3.2/4
34. Before Sunrise 3.0/4 3.1/4
35. Before Sunset 3.0/4 3.0/4
36. Big Fish (2003) 3.0/4 3.0/4
37. Big Momma's House 3.5/4 2.0/4
38. Big Momma's House 2 3.5/4 1.7/4
39. Blade Runner 4.0/4 3.2/4
40. Blood Diamond 3.0/4 3.1/4
41. Blow 3.5/4 2.9/4
42. Bolt 3.0/4 2.7/4
43. Bound 3.5/4 2.7/4
44. Dracula (1992) 4.0/4 2.9/4
45. The Brave Little Toaster Goes to Mars 3.5/4 2.3/4
46. The Brave Little Toaster to the Rescue 3.5/4 2.8/4
47. The Brave Little Toaster 3.5/4 2.9/4
48. Bruce Almighty 3.5/4 2.6/4
49. Cars 4.0/4 2.8/4
50. Castaway (1987) 2.5/4 2.5/4
51. Catch Me if You Can 4.0/4 3.1/4
52. Charlie and the Chocolate Factory 4.0/4 2.6/4
53. Charlie's Angels (2000) 3.5/4 2.1/4
54. Charlie's Angels: Full Throttle 3.5/4 1.7/4
55. Red Cliff ( Chi bi ) 3.5/4 3.0/4
56. Chicken Run 2.5/4 2.6/4
57. Chocolat (2000) 3.0/4 2.9/4
58. City of Ember 3.0/4 2.6/4
59. Star Wars: The Clone Wars 3.0/4 1.9/4
60. Close Encounters of the Third Kind 3.0/4 3.1/4
61. Closer 3.5/4 2.7/4
62. Cloverfield 3.0/4 2.6/4
63. Confessions of a Dangerous Mind 3.0/4 2.7/4
64. Coraline 3.5/4 3.0/4
65. Corpse Bride 3.5/4 2.8/4
66. Crash (2005) 3.5/4 2.9/4
67. Crash (1996) 3.5/4 2.5/4
68. Deep Impact 3.5/4 2.4/4
69. The Departed 3.5/4 3.3/4
70. Devil's Advocate (1997) 4.0/4 2.8/4
71. The Devil Wears Prada 3.0/4 2.7/4
72. The NeverEnding Story 2.5/4 2.9/4
73. District 9 3.0/4 3.0/4
74. Domino (2005) 3.0/4 2.3/4
75. Swordsman ( Xiao ao jiang hu ) 3.0/4 2.2/4
76. Swordsman II aka Legend of the Swordsman, The ( Xiao ao jiang hu zhi: Dong Fang Bu Bai ) 3.0/4 2.9/4
77. ET: The Extra-Terrestrial 3.5/4 3.1/4
78. Eastern Promises 3.5/4 3.0/4
79. Edward Scissorhands 4.0/4 3.1/4
80. Ed Wood 2.5/4 3.0/4
81. Elektra 3.0/4 1.5/4
82. Embrace of the Vampire 1.0/4 1.7/4
83. Enchanted 3.5/4 2.8/4
84. Equilibrium 4.0/4 2.8/4
85. Eragon 3.0/4 1.8/4
86. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 4.0/4 3.1/4
87. Eurotrip 3.5/4 2.3/4
88. Evan Almighty 2.5/4 2.2/4
89. Everything You Always Wanted to Know About Sex* But Were Afraid to Ask 2.0/4 2.7/4
90. Eyes Wide Shut 4.0/4 2.6/4
91. Fantastic Mr. Fox 3.5/4 3.0/4
92. Fight Club 4.0/4 3.3/4
93. Finding Nemo 4.0/4 3.2/4
94. Finding Neverland 3.5/4 2.9/4
95. Forrest Gump 3.5/4 3.3/4
96. The Fountain (2006) 2.5/4 2.7/4
97. Fun With Dick and Jane (2005) 3.5/4 2.2/4
98. Girl, Interrupted 3.0/4 2.8/4
99. Happy Feet 3.5/4 2.5/4
100. Harry Potter and the Chamber of Secrets 3.0/4 2.9/4
101. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 3.0/4 3.1/4
102. Harry Potter and the Goblet of Fire 3.0/4 3.0/4
103. Harry Potter and the Half-Blood Prince 3.0/4 3.0/4
104. Harry Potter and the Order of the Phoenix 3.0/4 3.0/4
105. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 3.0/4 3.1/4
106. Harry Potter and the Sorcerer's Stone 3.0/4 3.0/4
107. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 3.5/4 2.6/4
108. House of Sand and Fog 3.0/4 2.8/4
109. I Am Legend 4.0/4 2.8/4
110. Ice Age 3.5/4 2.9/4
111. Ice Age: Dawn of the Dinosaurs 3.5/4 2.7/4
112. Ice Age: The Meltdown 3.5/4 2.7/4
113. Ice Princess 2.5/4 2.3/4
114. I Love You, Beth Cooper 1.5/4 1.9/4
115. Inception 3.5/4 3.3/4
116. Indecent Proposal 3.0/4 2.4/4
117. Independence Day (1996) 3.5/4 2.8/4
118. Inspector Gadget 2.5/4 1.6/4
119. Inspector Gadget 2 2.5/4 1.4/4
120. Interview with the Vampire 3.0/4 3.0/4
121. I, Robot 3.5/4 2.7/4
122. Irreversible 3.0/4 2.6/4
123. Jerry Maguire 1.5/4 2.8/4
124. Johnny Mnemonic 3.0/4 2.1/4
125. Jumanji (1995) 3.0/4 2.6/4
126. Juno 3.0/4 2.9/4
127. Jurassic Park 4.0/4 3.2/4
128. Jurassic Park 3 3.0/4 2.3/4
129. Lost World: Jurassic Park 3.0/4 2.5/4
130. Kill Bill: Volume 1 3.5/4 3.0/4
131. Kill Bill: Volume 2 3.0/4 3.0/4
132. King Arthur 3.0/4 2.5/4
133. Knowing 3.0/4 2.4/4
134. Kung Fu Panda 3.0/4 3.0/4
135. Turtles Can Fly ( Lakposhtha parvaz mikonand ) 4.0/4 3.0/4
136. Laws of Attraction 2.5/4 2.0/4
137. Liar Liar 3.0/4 2.6/4
138. Little Miss Sunshine 3.5/4 3.1/4
139. Little Women (1994) 3.5/4 2.9/4
140. Love Actually 3.0/4 2.9/4
141. Madagascar 4.0/4 2.7/4
142. Madagascar: Escape 2 Africa 3.0/4 2.6/4
143. Malèna 3.5/4 2.8/4
144. Man on the Moon 1.5/4 2.8/4
145. Mars Attacks! 3.5/4 2.3/4
146. Match Point 3.0/4 2.8/4
147. Mean Girls (2004) 3.0/4 2.7/4
148. Meet the Parents 3.5/4 2.7/4
149. Meet the Fockers 4.0/4 2.5/4
150. Me, Myself & Irene 3.0/4 2.3/4
151. Michael Clayton 3.0/4 2.9/4
152. Million Dollar Baby (2004) 3.0/4 3.1/4
153. Mini's First Time 2.5/4 1.9/4
154. Minority Report 3.5/4 2.9/4
155. Monsters, Inc. 4.0/4 3.2/4
156. Muppets from Space 2.5/4 2.3/4
157. Network (1976) 3.5/4 3.2/4
158. The Social Network 4.0/4 3.1/4
159. Never Been Kissed 2.5/4 2.5/4
160. The Twilight Saga: New Moon 3.0/4 2.2/4
161. New Rose Hotel 2.5/4 2.6/4
162. Night of the Living Dead (1968) 3.5/4 3.1/4
163. 1984 ( Nineteen Eighty-Four ) 4.0/4 2.8/4
164. No Country for Old Men 3.5/4 3.2/4
165. Not Another Teen Movie 1.5/4 2.0/4
166. Ocean's Eleven (2001) 4.0/4 3.0/4
167. Ocean's Twelve 3.5/4 2.5/4
168. Ocean's Thirteen 3.5/4 2.7/4
169. Offside 2.0/4 2.5/4
170. Pearl Harbor 3.0/4 2.3/4
171. Persepolis 3.5/4 3.0/4
172. Pi 3.0/4 2.8/4
173. Pirates of the Caribbean: At Worlds End 4.0/4 2.7/4
174. Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 4.0/4 2.8/4
175. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 4.0/4 3.1/4
176. Planet of the Apes (2001) 3.0/4 2.2/4
177. Pollock 2.5/4 2.7/4
178. Prince of Persia: The Sands of Time 3.5/4 2.6/4
179. Prozac Nation 3.0/4 2.4/4
180. Ratatouille 4.0/4 3.1/4
181. Redline (2007) 1.0/4 2.2/4
182. Requiem for a Dream 3.0/4 3.1/4
183. Romeo + Juliet (1996) 3.0/4 2.7/4
184. Salt (2010) 3.0/4 2.7/4
185. Scarface (1983) 3.0/4 3.2/4
186. Serenity (2005) 3.0/4 3.0/4
187. Sex and the City: The Movie 3.0/4 2.4/4
188. Sex and the City 2 2.5/4 2.2/4
189. Sex Drive 2.0/4 2.5/4
190. Shall We Dance? (2004) 3.0/4 2.2/4
191. Sherlock Holmes (2009) 3.0/4 2.9/4
192. Showgirls 2.5/4 1.6/4
193. Shrek 3.0/4 3.1/4
194. Shrek 2 3.0/4 2.8/4
195. Sin City 4.0/4 3.0/4
196. Sleepy Hollow 3.0/4 2.8/4
197. Slumdog Millionaire 3.0/4 3.1/4
198. Solaris 3.0/4 2.4/4
199. Space Jam 2.5/4 2.3/4
200. Spider-Man 3.5/4 2.9/4
201. Spider-Man 2 3.5/4 2.9/4
202. Spider-Man 3 3.5/4 2.5/4
203. Stardust (2007) 3.5/4 2.9/4
204. Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 4.0/4 2.4/4
205. Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 4.0/4 2.4/4
206. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 4.0/4 2.8/4
207. Star Wars: Episode IV - A New Hope 4.0/4 3.3/4
208. Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 4.0/4 3.4/4
209. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 4.0/4 3.2/4
210. Stealing Beauty 3.0/4 2.3/4
211. Striptease 3.0/4 1.7/4
212. Surf's Up 3.0/4 2.7/4
213. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) 4.0/4 2.9/4
214. The Animatrix 4.0/4 2.7/4
215. The Book of Eli 3.0/4 2.8/4
216. The Bourne Identity (2002) 3.0/4 3.1/4
217. The Bourne Supremacy 3.0/4 3.1/4
218. The Bourne Ultimatum 3.0/4 3.2/4
219. The Cake Eaters 2.5/4 2.5/4
220. The Curious Case of Benjamin Button 3.5/4 2.9/4
221. The Dark Knight 3.5/4 3.4/4
222. The Da Vinci Code 3.5/4 2.4/4
223. The Day After Tomorrow 3.5/4 2.6/4
224. Deal (2008) 3.0/4 2.1/4
225. The Dreamers (2004) 3.5/4 2.8/4
226. Ewok Adventure, The ( Caravan of Courage ) 2.0/4 2.1/4
227. The Game (1997) 3.5/4 3.0/4
228. The Godfather 4.0/4 3.5/4
229. The Godfather: Part II 4.0/4 3.4/4
230. The Godfather: Part III 2.5/4 2.8/4
231. The Golden Compass 3.5/4 2.3/4
232. The Great Gatsby (1974) 3.5/4 2.3/4
233. The Green Mile 3.5/4 3.3/4
234. The Hurt Locker 3.0/4 3.1/4
235. The Incredibles 4.0/4 3.1/4
236. The Insider 3.0/4 3.0/4
237. The Lion King 1 1/2 3.0/4 2.6/4
238. The Lion King II: Simba's Pride 3.0/4 2.7/4
239. The Lion King (1994) 4.0/4 3.3/4
240. The Lord of the Rings (1978) 3.0/4 2.3/4
241. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 4.0/4 3.3/4
242. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
243. Lord of the Rings: The Two Towers 4.0/4 3.3/4
244. The Man from Earth 4.0/4 2.8/4
245. The Matrix 4.0/4 3.2/4
246. The Matrix Reloaded 3.5/4 2.6/4
247. The Matrix Revolutions 3.0/4 2.5/4
248. The Muppet Movie 3.5/4 2.9/4
249. The Polar Express 3.0/4 2.7/4
250. The Prestige (2006) 3.5/4 3.1/4
251. Professional, The ( Léon ) 3.5/4 3.3/4
252. The Reader 3.5/4 2.9/4
253. There's Something About Mary 3.0/4 2.8/4
254. The Road to El Dorado 2.5/4 2.6/4
255. The Rules of Attraction 2.5/4 2.4/4
256. The Secret of Moonacre 3.0/4 2.2/4
257. Saving Private Ryan 3.0/4 3.3/4
258. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
259. The Shining (1980) 3.0/4 3.3/4
260. The Simpsons Movie 3.0/4 2.7/4
261. The Spiderwick Chronicles 3.0/4 2.6/4
262. The Tale of Despereaux 2.5/4 2.5/4
263. The Terminal (2004) 3.0/4 2.7/4
264. Lost in Transit ( Tombés du ciel ) 4.0/4 3.0/4
265. The Time Traveler's Wife 3.0/4 2.7/4
266. Twilight (2008) 3.0/4 2.2/4
267. The Twilight Saga: Eclipse 3.0/4 2.4/4
268. The Village (2004) 3.0/4 2.4/4
269. Titanic (1997) 4.0/4 3.0/4
270. Toy Story 4.0/4 3.3/4
271. Toy Story 2 4.0/4 3.1/4
272. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
273. The Transformers (2007) 3.5/4 2.8/4
274. Transformers: Revenge of the Fallen 3.0/4 2.2/4
275. Troy 2.5/4 2.7/4
276. Ultraviolet 2.0/4 1.7/4
277. Untraceable 2.5/4 2.3/4
278. Up (2009) 3.5/4 3.3/4
279. Up in the Air (2009) 3.0/4 2.9/4
280. Vanilla Sky 3.5/4 2.4/4
281. V for Vendetta 4.0/4 3.0/4
282. Vicky Cristina Barcelona 3.0/4 2.7/4
283. Walk the Line 3.0/4 3.1/4
284. Wall-E 3.5/4 3.2/4
285. Wanted (2008) 3.0/4 2.7/4
286. The War of the Worlds (2005) 3.0/4 2.6/4
287. The Wedding Crashers 1.5/4 2.7/4
288. Who Framed Roger Rabbit? 4.0/4 2.9/4
289. Wild Hogs 3.0/4 2.1/4
290. Baby's Day Out 3.0/4 1.9/4
291. Se7en 3.5/4 3.3/4
292. Aladdin (1992) 3.5/4 3.1/4
293. Basic Instinct 3.5/4 2.6/4
294. Robin Hood (2010) 3.0/4 2.5/4
295. Bugs Bunny's 3rd Movie: 1001 Rabbit Tales 2.5/4 2.9/4
296. Watchmen 3.0/4 2.8/4
297. Despicable Me 3.0/4 3.1/4
298. Kick-Ass 2.5/4 3.0/4
299. Iron Man (2008) 2.5/4 3.1/4
300. Iron Man 2 2.5/4 2.8/4
301. Die Hard 3.5/4 3.3/4
302. There Will Be Blood 3.5/4 3.1/4
303. The King's Speech 3.0/4 3.2/4
304. The Road (2009) 2.5/4 2.8/4
305. Black Swan (2010) 3.0/4 3.0/4
306. Little Fockers 2.5/4 2.3/4
307. Season of the Witch (2011) 2.5/4 2.3/4
308. Casino Royale (2006) 3.0/4 3.1/4
309. Mulholland Drive 3.0/4 3.0/4
310. Quantum of Solace 2.5/4 2.6/4
311. The Aviator (2004) 3.0/4 3.0/4
312. X-Men 3.0/4 2.9/4
313. X2 - X-Men United 3.0/4 2.9/4
314. X-Men: The Last Stand 3.0/4 2.6/4
315. X-Men Origins: Wolverine 2.0/4 2.7/4
316. Mr. and Mrs. Smith (2005) 2.0/4 2.5/4
317. Tangled (2010) 3.0/4 3.1/4
318. Scooby-Doo 2.0/4 1.9/4
319. Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2.5/4 2.7/4
320. A Christmas Carol (2009) 2.5/4 2.7/4
321. Gulliver's Travels (2010) 2.5/4 1.8/4
322. Home Alone 3.0/4 2.9/4
323. Cars 2 4.0/4 2.4/4
324. Thor 3.0/4 2.9/4
325. Cirque du Freak: The Vampire's Assistant 1.5/4 2.3/4
326. How to Train Your Dragon (2010) 3.5/4 3.2/4
327. The Imaginarium of Doctor Parnassus 3.0/4 2.5/4
328. Jane Eyre (2011) 3.0/4 2.9/4
329. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 3.0/4 3.2/4
330. Little Nicholas ( petit Nicolas, Le ) 3.5/4 2.8/4
331. Bad Teacher 3.0/4 2.3/4
332. Kung Fu Panda 2 2.5/4 2.9/4
333. The Hangover 3.5/4 3.0/4
334. The Hangover Part II 3.0/4 2.4/4
335. X-Men: First Class 3.0/4 3.1/4
336. Rise of the Planet of the Apes 3.5/4 3.0/4
337. History of the World: Part I 3.0/4 2.9/4
338. Lucky Number Slevin 3.5/4 2.8/4
339. Battle: Los Angeles 1.5/4 2.3/4
340. Zack and Miri Make a Porno 1.5/4 2.6/4
341. Separation, A ( Jodaeiye Nader az Simin ) 3.0/4 3.2/4
342. Sunshine (2007) 3.5/4 2.9/4
343. The Sorcerer's Apprentice 2.5/4 2.5/4
344. TRON: Legacy 3.5/4 2.7/4
345. King Kong (2005) 3.5/4 2.7/4
346. The Terminator 1.5/4 3.1/4
347. Transformers: Dark of the Moon 2.0/4 2.5/4
348. Superman (1978) 2.0/4 3.0/4
349. Resident Evil (2002) 2.5/4 2.7/4
350. Blade (1998) 3.0/4 2.8/4
351. Horrible Bosses 3.0/4 2.8/4
352. Resident Evil: Apocalypse 2.5/4 2.5/4
353. Resident Evil: Extinction 2.5/4 2.6/4
354. Real Steel 4.0/4 2.9/4
355. Gladiator (2000) 3.5/4 3.2/4
356. The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 2.0/4 2.3/4
357. Resident Evil: Afterlife 2.5/4 2.5/4
358. Hugo 3.5/4 3.0/4
359. Precious: Based on the Novel Push by Sapphire 3.0/4 2.9/4
360. Megamind 3.0/4 2.9/4
361. Immortals (2011) 1.5/4 2.5/4
362. The Adjustment Bureau 3.0/4 2.7/4
363. Tron 3.0/4 2.8/4
364. J. Edgar 3.0/4 2.6/4
365. Clash of the Titans (2010) 2.5/4 2.4/4
366. Wuthering Heights (2012) 2.0/4 2.6/4
367. Back to the Future 3.0/4 3.3/4
368. Children of Men 3.5/4 3.1/4
369. Dead Poets' Society 4.0/4 3.1/4
370. Sherlock Holmes: A Game of Shadows 3.0/4 2.9/4
371. Soul Surfer 2.5/4 2.9/4
372. The Day the Earth Stood Still (2008) 3.0/4 2.1/4
373. The Thirteenth Floor 2.5/4 2.2/4
374. Wrath of the Titans 1.0/4 2.4/4
375. Three Colors: White ( Trzy kolory: Bialy ) 3.5/4 3.0/4
376. Bitter Moon 3.0/4 2.6/4
377. The Hunger Games 2.5/4 2.9/4
378. Dune (1984) 3.5/4 2.5/4
379. Madagascar 3: Europe's Most Wanted 2.0/4 2.8/4
380. Nuovo cinema Paradiso 3.0/4 3.3/4
381. Midnight in Paris (2011) 3.5/4 3.0/4
382. The Dictator 3.0/4 2.5/4
383. Mission: Impossible - Ghost Protocol 2.5/4 3.0/4
384. The Avengers (2012) 2.5/4 3.3/4
385. The Amazing Spider-Man 3.0/4 2.8/4
386. An Education 3.5/4 2.9/4
387. Hairdresser's Husband, The ( mari de la coiffeuse, Le ) 4.0/4 2.8/4
388. Howl's Moving Castle ( Hauru no ugoku shiro ) 3.5/4 3.2/4
389. To Rome With Love 3.0/4 2.3/4
390. Spirited Away ( Sen to Chihiro no kamikakushi ) 3.0/4 3.3/4
391. Catfish 3.0/4 2.8/4
392. The Hobbit: An Unexpected Journey 3.0/4 3.0/4
393. Argo 2.0/4 3.1/4
394. The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 2.5/4 2.4/4
395. Wreck-It Ralph 3.0/4 3.1/4
396. Skyfall 3.0/4 3.1/4
397. Hotel Transylvania 3.0/4 2.8/4
398. Les Misérables (2012) 3.0/4 3.0/4
399. The Castle (1999) 2.0/4 2.7/4
400. The Host (2013) 2.5/4 2.2/4
401. Taken (2009) 3.0/4 3.0/4
402. The Great Gatsby (2013) 3.0/4 2.7/4
403. The Dark Knight Rises 3.0/4 3.2/4
404. Spring Breakers 2.0/4 2.3/4
405. In Time 2.5/4 2.6/4
406. Monsters University 3.0/4 3.0/4
407. The Internship 2.0/4 2.4/4
408. jOBS 2.0/4 2.3/4
409. Scott Pilgrim vs. The World 3.5/4 2.9/4
410. Amélie ( Fabuleux destin d'Amélie Poulain, Le ) 3.5/4 3.1/4
411. Heart of the Country 1.5/4 2.0/4
412. Broken Flowers 3.0/4 2.7/4
413. Elysium 0.5/4 2.7/4
414. Frankie & Johnny (1991) 3.0/4 2.5/4
415. Casino 3.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name