movies I saw by r0b0

movies I saw

# Movie Title Rating Overall Add
1. Babel 3.0/4 2.9/4
2. Because I Said So 2.0/4 2.0/4
3. Czech Dream ( Ceský sen ) 3.0/4 2.6/4
4. Clerks 3.0/4 3.0/4
5. Clerks II 4.0/4 2.6/4
6. A Clockwork Orange 3.5/4 3.1/4
7. Copying Beethoven 2.5/4 2.7/4
8. Corpse Bride 3.0/4 2.8/4
9. Crash (2005) 4.0/4 2.9/4
10. Death at a Funeral (2007) 2.5/4 2.9/4
11. Down by Law 3.0/4 2.9/4
12. Ed Wood 2.0/4 3.0/4
13. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 4.0/4 3.1/4
14. Fracture (2007) 2.5/4 2.7/4
15. Garden State 4.0/4 2.9/4
16. Goya's Ghosts 2.0/4 2.6/4
17. Hannibal Rising 1.5/4 2.0/4
18. Harry Potter and the Order of the Phoenix 2.0/4 3.0/4
19. Jabberwocky 3.5/4 2.4/4
20. Knocked Up 2.5/4 2.8/4
21. Lady in the Water 4.0/4 2.1/4
22. Monty Python's Life of Brian 4.0/4 3.1/4
23. Little Miss Sunshine 3.5/4 3.1/4
24. A Love Song for Bobby Long 2.5/4 2.7/4
25. Sex and Lucia ( Lucía y el sexo ) 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name