Top Musical
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rent | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 2. | The Phantom of the Opera (2004) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | The Producers (2005) | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Chicago (2002) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Hairspray (2007) | 3.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rent | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 2. | The Phantom of the Opera (2004) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | The Producers (2005) | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Chicago (2002) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Hairspray (2007) | 3.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |