Movies Watched in february/march 2011 by pulpjunkie

Movies Watched in february/march 2011

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Cosmic Man 1.5/4 2.3/4
2. House of Secrets 2.0/4 2.1/4
3. Curse of the Faceless Man 2.0/4 2.2/4
4. Summer Wars ( Samâ wôzu ) 3.5/4 3.0/4
5. Destination Moon 2.0/4 2.5/4
6. The Ghoul (1933) 2.5/4 2.4/4
7. The Vampire's Ghost 2.5/4 2.2/4
8. The It! Terror from Beyond Space 3.0/4 2.3/4
9. The Catman of Paris 2.5/4 2.7/4
10. Queen of Blood ( Planet of Blood ) 2.5/4 1.9/4
11. Howling III 3.0/4 1.6/4
12. Shaolin Prince aka Iron Fingers of Death ( Shaolin chuan ren ) 3.0/4 2.8/4
13. Tangled (2010) 3.5/4 3.1/4
14. A Fish Called Wanda 4.0/4 2.9/4
15. The Asphalt Jungle 3.0/4 3.0/4
16. The Italian Job (1969) 3.0/4 2.8/4
17. The Great Muppet Caper 3.0/4 2.8/4
18. Flying Dagger ( Shen Jing Dao yu Fei Tian Mao ) 3.0/4 3.0/4
19. Jade Tiger ( Pai yu lao hu ) 3.0/4 2.3/4
20. All-Star Superman 3.5/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name