Movies I've Watched 2
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Ghost Rider (2007) | 2.0/4 | 1.9/4 | |
| 2. | Interview with the Vampire | 2.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Gone in 60 Seconds (2000) | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 4. | The Last Samurai | N/A | 2.8/4 | |
| 5. | Mission: Impossible | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 6. | National Treasure | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Minority Report | N/A | 2.9/4 | |
| 8. | Mission: Impossible II | N/A | 2.4/4 | |
| 9. | Windtalkers | N/A | 2.4/4 | |
| 10. | Top Gun (1986) | N/A | 2.7/4 | |
| 11. | The Punisher (2004) | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 12. | The Chronicles of Riddick | 1.0/4 | 2.5/4 | |
| 13. | The Fast and the Furious (2001) | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 14. | xXx | 1.5/4 | 2.2/4 | |
| 15. | Kill Bill: Volume 1 | 1.0/4 | 3.0/4 | |
| 16. | Kill Bill: Volume 2 | 0.5/4 | 3.0/4 | |
| 17. | Paycheck | N/A | 2.1/4 | |
| 18. | George of the Jungle | N/A | 2.2/4 | |
| 19. | The Mummy Returns | N/A | 2.5/4 | |
| 20. | Armageddon | 2.0/4 | 2.6/4 | |
| 21. | Ocean's Eleven (2001) | 1.0/4 | 3.0/4 | |
| 22. | Ocean's Twelve | 0.5/4 | 2.5/4 | |
| 23. | Pearl Harbor | N/A | 2.3/4 | |
| 24. | Three Kings | 2.0/4 | 2.8/4 | |
| 25. | The Aviator (2004) | 1.5/4 | 3.0/4 |



