Movies I've Watched 3
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Blood Diamond | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 2. | 50 First Dates | 2.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Charlie's Angels (2000) | 3.5/4 | 2.1/4 | |
| 4. | Gangs of New York (2002) | 2.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | The Quick and the Dead (1995) | N/A | 2.6/4 | |
| 6. | Charlie's Angels: Full Throttle | 2.5/4 | 1.7/4 | |
| 7. | Romeo + Juliet (1996) | 2.0/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Titanic (1997) | 2.0/4 | 3.0/4 | |
| 9. | American Pie | 1.5/4 | 2.8/4 | |
| 10. | Ace Ventura: Pet Detective | N/A | 2.6/4 | |
| 11. | Bruce Almighty | 1.5/4 | 2.6/4 | |
| 12. | American Pie 2 | 1.5/4 | 2.4/4 | |
| 13. | Eternal Sunshine of the Spotless Mind | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 14. | American Wedding | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 15. | Liar Liar | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 16. | The Mask (1994) | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 17. | Cruel Intentions | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 18. | How the Grinch Stole Christmas (2000) | 2.5/4 | 2.3/4 | |
| 19. | Fantastic Four (2005) | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 20. | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer | 2.5/4 | 2.0/4 | |
| 21. | The Break Up (2006) | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 22. | Meet the Fockers | 2.0/4 | 2.5/4 | |
| 23. | My Best Friend's Wedding (1997) | 2.5/4 | 2.5/4 | |
| 24. | Pretty Woman | 2.0/4 | 2.8/4 | |
| 25. | Troy | 2.5/4 | 2.7/4 |



