Top Movie List by mellafe

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Shaun of the Dead 4.0/4 3.1/4
2. Pride and Prejudice (2005) 4.0/4 2.9/4
3. The Nightmare Before Christmas 3.5/4 3.1/4
4. Finding Nemo 3.5/4 3.2/4
5. A Knight's Tale 3.5/4 2.6/4
6. Love Me If You Dare ( Jeux d'enfants ) 4.0/4 2.7/4
7. Dracula (1992) 3.5/4 2.9/4
8. The Wings of the Dove 4.0/4 2.7/4
9. The Little Mermaid (1989) 3.5/4 3.0/4
10. The Breakfast Club 3.0/4 3.2/4
11. The Fifth Element 3.5/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name