Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | 300 | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Spaceballs | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | The Imaginarium of Doctor Parnassus | N/A | 2.5/4 | |
| 4. | The Nightmare Before Christmas | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Pirates of the Caribbean: At Worlds End | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 8. | Peter Pan (1953) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 9. | Snow White and the Seven Dwarfs | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 10. | Toy Story 2 | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 11. | Tron | 3.0/4 | 2.8/4 | 



