Top Comedy
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Hangover | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Strange Wilderness | 3.0/4 | 1.8/4 | |
| 3. | Soul Kitchen | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Holy Water | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 5. | Monty Python and the Holy Grail | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Underground (1996) | 3.5/4 | 3.0/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Hangover | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Strange Wilderness | 3.0/4 | 1.8/4 | |
| 3. | Soul Kitchen | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Holy Water | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 5. | Monty Python and the Holy Grail | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 6. | Underground (1996) | 3.5/4 | 3.0/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |