Movies I Want To See by theCriticalMarisa

Movies I Want To See

# Movie Title Rating Overall Add
1. Atlas Shrugged: Part I N/A 2.2/4
2. The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 N/A 2.4/4
3. Abraham Lincoln: Vampire Hunter 2.5/4 2.4/4
4. The Avengers (2012) 3.5/4 3.3/4
5. Frankenweenie (2012) 3.0/4 2.9/4
6. The Dark Knight Rises 4.0/4 3.4/4
7. The Woman in Black (2012) 3.0/4 2.6/4
8. Chronicle (2012) 3.0/4 2.7/4
9. The Bourne Legacy N/A 2.7/4
10. Silent House (2012) 1.0/4 2.1/4
11. The Innkeepers N/A 2.4/4
12. The Cabin in the Woods 3.0/4 2.9/4
13. Prometheus (2012) 3.0/4 2.8/4
14. ParaNorman N/A 2.9/4
15. The Hobbit: An Unexpected Journey N/A 3.0/4
16. The Deep Blue Sea (2012) 2.5/4 2.7/4

Recent Comments

chrisdye   newguy
chrisdye newguy
Movie Star

chrisdye newguy - wrote on 03/08/12 at 08:35 PM CT

Movies I Want To See List comment

oh ny god i want to see almost all of those two we seem to have alot in comon

Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name