Pleasantly Surprised..
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Zombieland | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Daybreakers | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | She's Out of My League | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Reservoir Dogs | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 6. | Big Fish (2003) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 7. | Matilda (1996) | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Cloverfield | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 9. | House of Wax (2005) | 2.5/4 | 1.9/4 | |
| 10. | Thor | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 11. | Elf | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 12. | 21 Jump Street | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 13. | Pitch Perfect | N/A | 2.9/4 | |
| 14. | Seven Psychopaths | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 15. | Creed | N/A | 3.0/4 |



