Top 1992
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Unforgiven (1992) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Reservoir Dogs | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 3. | Aladdin (1992) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Last of the Mohicans (1992) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Dracula (1992) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Batman Returns | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Dead Alive ( Braindead ) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 8. | Alien 3 | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 9. | Scent of a Woman (1992) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | A Few Good Men | 3.0/4 | 3.0/4 |



