Top Comedy Movie List by kayleyhyde

Top Comedy

# Movie Title Rating Overall Add
1. Love Actually 3.0/4 2.9/4
2. Easy A 3.5/4 2.9/4
3. Zombieland 3.0/4 3.0/4
4. The Proposal (2009) 3.0/4 2.7/4
5. The Royal Tenenbaums 3.0/4 2.9/4
6. Definitely, Maybe 2.5/4 2.8/4
7. Scott Pilgrim vs. The World 3.0/4 2.9/4
8. Little Miss Sunshine 2.5/4 3.1/4
9. It's Kind of a Funny Story 3.0/4 2.8/4
10. Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2.5/4 2.7/4
11. Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 3.0/4 2.8/4
12. Pirates of the Caribbean: At Worlds End 3.0/4 2.7/4
13. Tangled (2010) 3.0/4 3.1/4
14. (500) Days of Summer 3.0/4 3.0/4
15. The Terminal (2004) 3.0/4 2.7/4
16. Lost in Translation 2.5/4 2.9/4
17. About a Boy 3.0/4 2.7/4
18. Notting Hill 2.5/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name