2k15 Ranked and Rated by Jacob Zembower

2k15 Ranked and Rated

# Movie Title Rating Overall Add
1. Unfriended 3.0/4 2.2/4
2. Spy (2015) 2.5/4 2.6/4
3. Creep (2015) 2.5/4 2.9/4
4. Cinderella (2015) N/A 2.8/4
5. It Follows N/A 3.0/4
6. Hungry Hearts (2015) 2.5/4 2.4/4
7. Madame Bovary (2014) 2.5/4 2.0/4
8. Furious 7 2.5/4 2.8/4
9. Poltergeist (2015) 2.5/4 2.1/4
10. San Andreas 2.0/4 2.3/4
11. Lost River 2.0/4 2.5/4
12. We Are Still Here 1.0/4 2.4/4
13. Jurassic World 1.5/4 2.7/4
14. Welcome to Me 1.0/4 2.4/4
15. Fifty Shades of Grey 1.0/4 1.8/4
16. Goodnight Mommy ( Ich seh, Ich seh ) N/A 2.5/4
17. Queen of Earth 4.0/4 3.3/4
18. The Gift (2015) 3.5/4 2.8/4
19. Amy (2015) N/A 3.0/4
20. The Visit (2015) 3.0/4 2.4/4
21. The Fantastic Four (2015) 1.0/4 1.8/4
22. Mission: Impossible - Rogue Nation 3.0/4 3.0/4
23. Heaven Knows What N/A 1.8/4
24. American Ultra N/A 2.2/4
25. The Overnighters (2014) N/A 3.3/4
26. What We Do in the Shadows N/A 3.0/4
27. The Green Inferno 0.5/4 2.2/4
28. The Final Girls (2015) 3.5/4 2.7/4
29. Victoria 4.0/4 3.2/4
30. The Big Short 3.0/4 3.0/4
31. Room (2015) N/A 3.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name