Top Sport
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Cinderella Man | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Caddyshack | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Bull Durham | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Miracle (2004) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Major League | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 6. | Happy Gilmore | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Field of Dreams | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 8. | Mean Machine | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 9. | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | The Waterboy (1998) | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 11. | The Replacements | 3.0/4 | 2.4/4 | |
| 12. | For Love of the Game | 3.0/4 | 2.7/4 | 
Recent Comments
Josh C - wrote on 08/02/07 at 11:57 AM CT
Top Sport List comment
Finally someone who likes cinderella man as much as I do, but with all these great movies where is Tin Cup and Hoosiers




