Series: Batman
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Batman (1989) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Batman Begins | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Batman Forever | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 5. | Batman Returns | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Batman & Robin | 1.0/4 | 1.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 2. | Batman (1989) | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Batman Begins | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Batman Forever | 2.0/4 | 2.1/4 | |
| 5. | Batman Returns | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Batman & Robin | 1.0/4 | 1.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |