Favorite Dramas
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Notebook (2004) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | An American Crime | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Thirteen (2003) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Boot Camp | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Silver Linings Playbook | 3.5/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Notebook (2004) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | An American Crime | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Thirteen (2003) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Boot Camp | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | Silver Linings Playbook | 3.5/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |