Addiction by Rich

Addiction

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Salton Sea 4.0/4 2.4/4
2. Requiem for a Dream 4.0/4 3.1/4
3. Rush (1992) 3.5/4 2.7/4
4. Clean and Sober 3.5/4 2.8/4
5. Trainspotting 4.0/4 3.1/4
6. Fear and Loathing in Las Vegas 4.0/4 3.0/4
7. The Doors (1991) 4.0/4 2.7/4
8. Barfly 3.0/4 2.9/4
9. Wonderland (2003) 3.0/4 2.4/4
10. Blow 3.0/4 2.9/4
11. Leaving Las Vegas 3.5/4 3.0/4
12. Postcards from the Edge N/A 2.7/4
13. Wired N/A 1.5/4
14. The Boost N/A 2.4/4
15. I'm Dancing as Fast as I Can N/A 2.3/4
16. The Panic in Needle Park N/A 2.7/4
17. When a Man Loves a Woman 2.5/4 2.7/4
18. Most High N/A 3.0/4
19. Spun 2.0/4 2.4/4
20. Traffic (2000) 2.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name